KAREL SANTRAL MODELLERİ KAREL MS26S SANTRAL KAREL MS 48S SANTRAL KAREL DS200 SANTRAL KAREL IP TELEFON KAREL MS26C SANTRAL KAREL MS 48C SANTRAL
KAREL  MS128 SANTRAL  KAREL DS200S SANTRAL KAREL IP YAZILIM KAREL MS38S SANTRAL KAREL MS 224 SANTRAL KAREL DS200M SANTRAL KAREL IP SANTRAL
KAREL SANTRAL SERVİS KAREL SANTRAL SERVİSİ KAREL TELEFON NUMARASI KAREL SERVİSİ  KAREL SANTAL SİSTEMİ KAREL SANTRAL MODELLERİ KAREL SERVİS KAREL SERVİSİ
X1 IP - Sayısal Telefon Santrali PX24x IP - Sayısal Telefon Santrali PX24m IP - Sayısal Telefon Santrali PX24u IP - Sayısal Telefon Santrali  PX24n-Nano (r6) IP Hibrit Santral Stillink Ürünleri:
s200,s800,s3200 IP Telefon Seti: VTS480 Sayısal Telefon Seti: DTS480 XPhone Softphone PC Konsol XCOM CID Telefon Seti VIP101 Entegre Dect Sistem600  XTools
NEDEN TELESİS !!    Kaliteli, yüksek performanslı ürünler,
    IP-Sayısal Hibrit Telesis Telefon Santralları, entegre donanımları ve üstün yetenekleri ile günümüz teknolojisinin sağladığı yüksek kalitede iletişim olanaklarını size sunuyor.
    Uygun kurulum maliyetleri,
    Telesis santralları, sahip olduğu özellikler dikkate alındığında, diğer IP veya Sayısal çözümlere göre çok daha az kurulum maliyetine sahiptir.
    Ses kayıt özelliği,
    Telesis santralları ile ek bir donanıma ihtiyaç duymadan, IP abone, sayısal abone, analog abone ayrımı yapılmaksızın çift taraflı görüşme kayıtları yapılabilir. Bu kayıtları kim/kiminle/hangi tarihte/ hangi saatte yapıldığı şeklinde listelenebilir, saklanabilir ve tekrar dinlenilebilir.
    Tek bir sistemde Sayısal, Analog, IP, Dect, WiFi, Softphone mobil abone bir arada esnek kullanımı,
    Telesis santrallarda Sayısal, Analog, IP, Dect, WiFi, Softphone mobil aboneler bir arada bulunabilir.
    Telesis IP set ile uzaktan  meşguliyet takibi ve ses kaydı,
    Özel Telesis protokolüne sahip ITS821 IP Set ve XPHONE Softphone sayesinde, internet erişiminin olduğu dünyanın her hangi bir yerinden santralın abonesi olunabilir. Tüm abone özelliklerini kullanabildikleri gibi meşguliyet takibi ve ses kaydı da yapılabilir.
    VoIP'te  yüksek kalitede ses iletimi,
    Telesis santralları ile, diğer sistemlerden üstün olan entegre IP donanımı sayesinde minimum bant genişliğinde, maksimum ses kalitesinde görüşme yapılabilir.
    Uygun maliyetle geniş kapsama alanlı telsiz abone kurulumu,
    Telesis santralarının entegre donanımları sayesinde sadece baz istasyonları bağlayarak, sisteminize dect aboneler eklenebilir.
    Yüksek performanslı gateway kabiliyeti,
    Telesis santrallarının üstün yeteneklerinden Gateway kabiliyeti ile dış hatları FXO, iç hatları FXS olarak kullanılabilir ve IP özelliği olmayan tüm santrallara IP yeteneği kazandırılabilir.
    Profesyonel Sesli Yanıt Sistemi,
    Sesli yanıt sistemi ile birden çok lisan ile karşılamalar, birden çok şirket için ayrı ayrı karşılamalar yapılabilir. Birden çok alt menüler oluşturulabilir. Bu menülerde ileri geri manevralar yaptırılabilir. Örnek olarak; sabahları "günaydın", öğlen "mesaimiz 13:30'da başlayacaktır", gün içinde "iyi günler", akşam "iyi akşamlar", gece "mesaimiz sabah 09:00'da başlayacaktır" gibi zaman kontrollü, gelen Caller ID bilgisine göre arayan kişileri istediğiniz abone veya şubelere yönlendirmeler, v.b. pek çok özellik yapılabilir.
    Kolay Yönetim ve Türkçe Arayüz,
    Telesis santrallarının yönetim, programlama ve raporlamaları 8'in üzerinde dil seçeneği  ve Türkçe arayüzler ile yönetilmektedir. Bu sebeple sistem yönetim ve kullanımı kolaydır.
    Her aboneye yüksek kapasitede, kendine özel sesli posta kutusu,
    Başlangıç kapasitesi 6.000 dakika olan sesli posta kutusu ile tüm aboneler sesli posta alabilir ve iletebilirler.
    Gelişen teknolojiye hazır altyapı,
    Telesis santralları esnek yazılım ve güçlü donanımı sayesinde gelişmekte olan yeni teknolojilere kolayca uyum sağlayabilir. Yeni nesil operatörlerin sunduğu ses hizmetlerinden ve buna bağlı sunulacak diğer servislerden yararlanılabilir.
    Üstün raporlama yeteneği,
    Geniş raporlama seçeneklerine sahip olan Telesis santralları, sistem yöneticilerine somut istatistiki veriler sağlar.
    Hızlı ve güçlü teknik servisi,
    Sistemin, uzaktan erişime olanak tanıyan IP arayüzü olması sayesinde kurulum aşamasında ve satış sonrasında sisteme uzaktan erişim yapılabilmektedir.
    Türkiye'nin ilk elektronik, sayısal, IP santral üreticisinin 26 yıllık tecrübe ve güvencesi,
    Telesis, ödünsüz kalite anlayışı, etik kuralları, çevre yaklaşımı, geniş ve eğitimli servis ağı, konusunda uzman personelleri ve yüksek performanslı entegre donanımlı ürünleri ile sektöründe öncüsü olmuş ve öncü olmaya devam etmektedir.

ANASAYFA               KAREL                    TELESİS             İP SANTRAL             İLETİŞİM